NXP USA Inc. BTA204-800C,127
Part No.:
BTA204-800C,127
Manufacturer:
NXP USA Inc.
Datasheet:
BTA204-800C,127.pdf
Description:
TRIAC 800V 4A TO220AB
Shipping
BTA204-800C,127 Specifications
Manufacturer:
NXP USA Inc.
Packaging:
Bulk
Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max):
Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm):