Amtery Corporation AT10030A-30-P
Part No.:
AT10030A-30-P
Manufacturer:
Amtery Corporation
Category:
Attenuators
Package:
Module, SMA Connectors
Datasheet:
AT10030A-30-P.pdf
Description:
Digital Control Attenuator
Shipping
AT10030A-30-P Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Amtery Corporation
Package/Case:
Module, SMA Connectors
Series:
Packaging:
Box
Product Status:
Active
Attenuation Value:
31.5dB
Frequency Range:
10 MHz ~ 30 GHz
Power (Watts):
Impedance:
50 Ohms