MEAN WELL USA Inc. A302-100-F3
Part No.:
A302-100-F3
Datasheet:
A302-100-F3.pdf
Description:
INVERTER 24VDC 100W 1 OUTLET
Shipping
A302-100-F3 Specifications
Series:
A302-100
Packaging:
Box
Voltage - Output:
230VAC
Voltage - Input:
24VDC
Connector - Voltage Input:
Cigarette Lighter Plug
Power - Output Continuous:
100 W
Power - Output Surge:
200 W
Region Utilized:
Europe
Size:
6.69" L x 2.56" W x 2.36" H (170.0mm x 65.0mm x 60.0mm)