Laird-Signal Integrity Products 28M0236-000
Part No.:
28M0236-000
Manufacturer:
Laird-Signal Integrity Products
Category:
Ferrite Disks and Plates
Package:
Datasheet:
28M0236-000.pdf
Description:
ROD,SLD,BB,CSNO 20X6MM
Shipping
28M0236-000 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Series:
28M
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Filter Type:
Size / Dimension:
0.787" L x 0.236" W (20.00mm x 6.00mm)