Laird-Signal Integrity Products 28M0079-000
Part No.:
28M0079-000
Manufacturer:
Laird-Signal Integrity Products
Category:
Ferrite Disks and Plates
Package:
Datasheet:
28M0079-000.pdf
Description:
ROD,SLD,BB,CSNO 10X2MM
Shipping
28M0079-000 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Series:
28M
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Filter Type:
Size / Dimension:
0.394" L x 0.079" W (10.00mm x 2.00mm)