TDK-Lambda ZWS75PF-36/JA
Part No.:
ZWS75PF-36/JA
Datasheet:
ZWS75PF-36/JA.pdf
Shipping
ZWS75PF-36/JA Specifications
Type:
Enclosed
Voltage - Input:
85 ~ 265 VAC
Voltage - Output 1:
36V
Current - Output 1:
2.5 A
Power (Watts):
76W (90W Forced Air)
Voltage - Isolation:
3 kV
Operating Temperature:
-10°C ~ 50°C
Size / Dimension:
9.84" L x 2.56" W x 1.69" H (250.0mm x 65.0mm x 43.0mm)