USA Industrials ZUSAVB75M1.5X2
Part No.:
ZUSAVB75M1.5X2
Datasheet:
ZUSAVB75M1.5X2.pdf
Description:
O-RING FKM BROWN PK50
Shipping
ZUSAVB75M1.5X2 Specifications
Diameter - Inside:
0.079" (2.00mm)
Diameter - Outside:
0.197" (5.00mm)
Width / Cross Section:
0.059" (1.50mm)
Color:
Brown
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C