USA Industrials ZUSAV6X80
Part No.:
ZUSAV6X80
Datasheet:
ZUSAV6X80.pdf
Description:
FKM ORING 75A 6WD X 80ID MM
Shipping
ZUSAV6X80 Specifications
Diameter - Inside:
3.150" (80.00mm)
Diameter - Outside:
3.622" (92.00mm)
Width / Cross Section:
0.236" (6.00mm)
Color:
Black
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C