USA Industrials ZUSAV5X97
Part No.:
ZUSAV5X97
Datasheet:
ZUSAV5X97.pdf
Description:
FKM ORING 75A 5WD X 97ID MM
Shipping
ZUSAV5X97 Specifications
Diameter - Inside:
3.819" (97.00mm)
Diameter - Outside:
4.213" (107.00mm)
Width / Cross Section:
0.197" (5.00mm)
Color:
Black
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C