USA Industrials ZUSAV5X95
Part No.:
ZUSAV5X95
Datasheet:
ZUSAV5X95.pdf
Description:
FKM ORING 75A 5WD X 95ID MM
Shipping
ZUSAV5X95 Specifications
Diameter - Inside:
3.740" (95.00mm)
Diameter - Outside:
4.134" (105.00mm)
Width / Cross Section:
0.197" (5.00mm)
Color:
Black
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C