USA Industrials ZUSAV5X69
Part No.:
ZUSAV5X69
Datasheet:
ZUSAV5X69.pdf
Description:
FKM ORING 75A 5WD X 69ID MM
Shipping
ZUSAV5X69 Specifications
Diameter - Inside:
2.717" (69.00mm)
Diameter - Outside:
3.110" (79.00mm)
Width / Cross Section:
0.197" (5.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C