USA Industrials ZUSAV5X67
Part No.:
ZUSAV5X67
Datasheet:
ZUSAV5X67.pdf
Description:
FKM ORING 75A 5WD X 67ID MM
Shipping
ZUSAV5X67 Specifications
Diameter - Inside:
2.638" (67.00mm)
Diameter - Outside:
3.031" (77.00mm)
Width / Cross Section:
0.197" (5.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C