USA Industrials ZUSAV5X65
Part No.:
ZUSAV5X65
Datasheet:
ZUSAV5X65.pdf
Description:
FKM ORING 75A 5WD X 65ID MM
Shipping
ZUSAV5X65 Specifications
Diameter - Inside:
2.559" (65.00mm)
Diameter - Outside:
2.953" (75.00mm)
Width / Cross Section:
0.197" (5.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C