USA Industrials ZUSAV5X64
Part No.:
ZUSAV5X64
Datasheet:
ZUSAV5X64.pdf
Description:
FKM ORING 75A 5WD X 64ID MM
Shipping
ZUSAV5X64 Specifications
Diameter - Inside:
2.520" (64.00mm)
Diameter - Outside:
2.913" (74.00mm)
Width / Cross Section:
0.197" (5.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C