USA Industrials ZUSAV5X62
Part No.:
ZUSAV5X62
Datasheet:
ZUSAV5X62.pdf
Description:
FKM ORING 75A 5WD X 62ID MM
Shipping
ZUSAV5X62 Specifications
Diameter - Inside:
2.441" (62.00mm)
Diameter - Outside:
2.835" (72.00mm)
Width / Cross Section:
0.197" (5.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C