USA Industrials ZUSAV5X60
Part No.:
ZUSAV5X60
Datasheet:
ZUSAV5X60.pdf
Description:
FKM ORING 75A 5WD X 60ID MM
Shipping
ZUSAV5X60 Specifications
Diameter - Inside:
2.362" (60.00mm)
Diameter - Outside:
2.756" (70.00mm)
Width / Cross Section:
0.197" (5.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C