USA Industrials ZUSAV5X41
Part No.:
ZUSAV5X41
Datasheet:
ZUSAV5X41.pdf
Description:
O-RING FKM BLACK PK2
Shipping
ZUSAV5X41 Specifications
Diameter - Inside:
1.614" (41.00mm)
Diameter - Outside:
2.008" (51.00mm)
Width / Cross Section:
0.197" (5.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C