USA Industrials ZUSAV5X30
Part No.:
ZUSAV5X30
Datasheet:
ZUSAV5X30.pdf
Description:
O-RING FKM BLACK PK2
Shipping
ZUSAV5X30 Specifications
Diameter - Inside:
1.181" (30.00mm)
Diameter - Outside:
1.575" (40.00mm)
Width / Cross Section:
0.197" (5.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C