USA Industrials ZUSAV5X125
Part No.:
ZUSAV5X125
Datasheet:
ZUSAV5X125.pdf
Description:
FKM ORING 75A 5WD X 125ID MM
Shipping
ZUSAV5X125 Specifications
Diameter - Inside:
4.921" (125.00mm)
Diameter - Outside:
5.315" (135.00mm)
Width / Cross Section:
0.197" (5.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C