USA Industrials ZUSAV5.7X79.6
Part No.:
ZUSAV5.7X79.6
Datasheet:
ZUSAV5.7X79.6.pdf
Description:
FKM ORING 75A 5.7WD X 79.6ID MM
Shipping
ZUSAV5.7X79.6 Specifications
Diameter - Inside:
3.134" (79.60mm)
Diameter - Outside:
3.583" (91.00mm)
Width / Cross Section:
0.224" (5.70mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C