USA Industrials ZUSAV5.7X69.2
Part No.:
ZUSAV5.7X69.2
Datasheet:
ZUSAV5.7X69.2.pdf
Description:
FKM ORING 75A 5.7WD X 69.2ID MM
Shipping
ZUSAV5.7X69.2 Specifications
Diameter - Inside:
2.724" (69.19mm)
Diameter - Outside:
3.173" (80.60mm)
Width / Cross Section:
0.224" (5.70mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C