USA Industrials ZUSAV5.7X52.6
Part No.:
ZUSAV5.7X52.6
Datasheet:
ZUSAV5.7X52.6.pdf
Description:
FKM ORING 75A 5.7WD X 52.6ID MM
Shipping
ZUSAV5.7X52.6 Specifications
Diameter - Inside:
2.071" (52.60mm)
Diameter - Outside:
2.520" (64.00mm)
Width / Cross Section:
0.224" (5.70mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C