USA Industrials ZUSAV4X84
Part No.:
ZUSAV4X84
Datasheet:
ZUSAV4X84.pdf
Description:
FKM ORING 75A 4WD X 84ID MM
Shipping
ZUSAV4X84 Specifications
Diameter - Inside:
3.307" (84.00mm)
Diameter - Outside:
3.622" (92.00mm)
Width / Cross Section:
0.157" (3.99mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C