USA Industrials ZUSAV4X80
Part No.:
ZUSAV4X80
Datasheet:
ZUSAV4X80.pdf
Description:
FKM ORING 75A 4WD X 80ID MM
Shipping
ZUSAV4X80 Specifications
Diameter - Inside:
3.150" (80.00mm)
Diameter - Outside:
3.465" (88.00mm)
Width / Cross Section:
0.157" (3.99mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C