USA Industrials ZUSAV4X42
Part No.:
ZUSAV4X42
Datasheet:
ZUSAV4X42.pdf
Description:
FKM ORING 75A 4WD X 42ID MM
Shipping
ZUSAV4X42 Specifications
Diameter - Inside:
1.654" (42.00mm)
Diameter - Outside:
1.969" (50.00mm)
Width / Cross Section:
0.157" (3.99mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C