USA Industrials ZUSAV4X28
Part No.:
ZUSAV4X28
Datasheet:
ZUSAV4X28.pdf
Description:
FKM ORING 75A 4WD X 28ID MM
Shipping
ZUSAV4X28 Specifications
Diameter - Inside:
1.102" (28.00mm)
Diameter - Outside:
1.417" (36.00mm)
Width / Cross Section:
0.157" (3.99mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C