USA Industrials ZUSAV4X25
Part No.:
ZUSAV4X25
Datasheet:
ZUSAV4X25.pdf
Description:
FKM ORING 75A 4WD X 25ID MM
Shipping
ZUSAV4X25 Specifications
Diameter - Inside:
0.984" (25.00mm)
Diameter - Outside:
1.299" (33.00mm)
Width / Cross Section:
0.157" (3.99mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C