USA Industrials ZUSAV4X110
Part No.:
ZUSAV4X110
Datasheet:
ZUSAV4X110.pdf
Description:
FKM ORING 75A 4WD X 110ID MM
Shipping
ZUSAV4X110 Specifications
Diameter - Inside:
4.331" (110.00mm)
Diameter - Outside:
4.646" (118.00mm)
Width / Cross Section:
0.157" (3.99mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C