USA Industrials ZUSAV3X51
Part No.:
ZUSAV3X51
Datasheet:
ZUSAV3X51.pdf
Description:
O-RING FKM BLACK PK2
Shipping
ZUSAV3X51 Specifications
Diameter - Inside:
2.008" (51.00mm)
Diameter - Outside:
2.244" (57.00mm)
Width / Cross Section:
0.118" (3.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C