USA Industrials ZUSAV3X45
Part No.:
ZUSAV3X45
Datasheet:
ZUSAV3X45.pdf
Description:
O-RING FKM BLACK PK5
Shipping
ZUSAV3X45 Specifications
Diameter - Inside:
1.772" (45.00mm)
Diameter - Outside:
2.008" (51.00mm)
Width / Cross Section:
0.118" (3.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C