USA Industrials ZUSAV3X38
Part No.:
ZUSAV3X38
Datasheet:
ZUSAV3X38.pdf
Description:
O-RING FKM BLACK PK5
Shipping
ZUSAV3X38 Specifications
Diameter - Inside:
1.496" (38.00mm)
Diameter - Outside:
1.732" (44.00mm)
Width / Cross Section:
0.118" (3.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C