USA Industrials ZUSAV3X33
Part No.:
ZUSAV3X33
Datasheet:
ZUSAV3X33.pdf
Description:
O-RING FKM BLACK PK5
Shipping
ZUSAV3X33 Specifications
Diameter - Inside:
1.299" (33.00mm)
Diameter - Outside:
1.535" (39.00mm)
Width / Cross Section:
0.118" (3.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C