USA Industrials ZUSAV3X155
Part No.:
ZUSAV3X155
Datasheet:
ZUSAV3X155.pdf
Description:
FKM ORING 75A 3WD X 155ID MM
Shipping
ZUSAV3X155 Specifications
Diameter - Inside:
6.102" (155.00mm)
Diameter - Outside:
6.339" (161.00mm)
Width / Cross Section:
0.118" (3.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C