USA Industrials ZUSAV3X134
Part No.:
ZUSAV3X134
Datasheet:
ZUSAV3X134.pdf
Description:
FKM ORING 75A 3WD X 134ID MM
Shipping
ZUSAV3X134 Specifications
Diameter - Inside:
5.276" (134.00mm)
Diameter - Outside:
5.512" (140.00mm)
Width / Cross Section:
0.118" (3.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C