USA Industrials ZUSAV3X124
Part No.:
ZUSAV3X124
Datasheet:
ZUSAV3X124.pdf
Description:
FKM ORING 75A 3WD X 124ID MM
Shipping
ZUSAV3X124 Specifications
Diameter - Inside:
4.882" (124.00mm)
Diameter - Outside:
5.118" (130.00mm)
Width / Cross Section:
0.118" (3.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C