USA Industrials ZUSAV3X120
Part No.:
ZUSAV3X120
Datasheet:
ZUSAV3X120.pdf
Description:
FKM ORING 75A 3WD X 120ID MM
Shipping
ZUSAV3X120 Specifications
Diameter - Inside:
4.724" (120.00mm)
Diameter - Outside:
4.961" (126.00mm)
Width / Cross Section:
0.118" (3.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C