USA Industrials ZUSAV3.5X44
Part No.:
ZUSAV3.5X44
Datasheet:
ZUSAV3.5X44.pdf
Description:
FKM ORING 75A 3.5WD X 44ID MM
Shipping
ZUSAV3.5X44 Specifications
Diameter - Inside:
1.732" (44.00mm)
Diameter - Outside:
2.008" (51.00mm)
Width / Cross Section:
0.138" (3.51mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C