USA Industrials ZUSAV3.5X33
Part No.:
ZUSAV3.5X33
Datasheet:
ZUSAV3.5X33.pdf
Description:
FKM ORING 75A 3.5WD X 33ID MM
Shipping
ZUSAV3.5X33 Specifications
Diameter - Inside:
1.299" (33.00mm)
Diameter - Outside:
1.575" (40.00mm)
Width / Cross Section:
0.138" (3.51mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C