USA Industrials ZUSAV3.5X30
Part No.:
ZUSAV3.5X30
Datasheet:
ZUSAV3.5X30.pdf
Description:
FKM ORING 75A 3.5WD X 30ID MM
Shipping
ZUSAV3.5X30 Specifications
Diameter - Inside:
1.181" (30.00mm)
Diameter - Outside:
1.457" (37.00mm) 1-7/16"
Width / Cross Section:
0.138" (3.51mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C