USA Industrials ZUSAV3.5X23
Part No.:
ZUSAV3.5X23
Datasheet:
ZUSAV3.5X23.pdf
Description:
FKM ORING 75A 3.5WD X 23ID MM
Shipping
ZUSAV3.5X23 Specifications
Diameter - Inside:
0.906" (23.00mm)
Diameter - Outside:
1.181" (30.00mm)
Width / Cross Section:
0.138" (3.51mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C