USA Industrials ZUSAV3.1X74.4
Part No.:
ZUSAV3.1X74.4
Datasheet:
ZUSAV3.1X74.4.pdf
Description:
O-RING FKM BLACK PK2
Shipping
ZUSAV3.1X74.4 Specifications
Diameter - Inside:
2.929" (74.40mm)
Diameter - Outside:
3.173" (80.60mm)
Width / Cross Section:
0.122" (3.10mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C