USA Industrials ZUSAV2X92
Part No.:
ZUSAV2X92
Datasheet:
ZUSAV2X92.pdf
Description:
O-RING FKM BLACK PK2
Shipping
ZUSAV2X92 Specifications
Diameter - Inside:
3.622" (92.00mm)
Diameter - Outside:
3.780" (96.00mm)
Width / Cross Section:
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C