USA Industrials ZUSAV2X80
Part No.:
ZUSAV2X80
Datasheet:
ZUSAV2X80.pdf
Description:
O-RING FKM BLACK PK2
Shipping
ZUSAV2X80 Specifications
Diameter - Inside:
3.150" (80.00mm)
Diameter - Outside:
3.307" (84.00mm)
Width / Cross Section:
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C