USA Industrials ZUSAV2X62
Part No.:
ZUSAV2X62
Datasheet:
ZUSAV2X62.pdf
Description:
O-RING FKM BLACK PK5
Shipping
ZUSAV2X62 Specifications
Diameter - Inside:
2.441" (62.00mm)
Diameter - Outside:
2.598" (66.00mm)
Width / Cross Section:
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C