USA Industrials ZUSAV2X29.5
Part No.:
ZUSAV2X29.5
Datasheet:
ZUSAV2X29.5.pdf
Description:
O-RING FKM BLACK PK10
Shipping
ZUSAV2X29.5 Specifications
Diameter - Inside:
1.161" (29.50mm)
Diameter - Outside:
1.319" (33.50mm)
Width / Cross Section:
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C