USA Industrials ZUSAV2X26
Part No.:
ZUSAV2X26
Datasheet:
ZUSAV2X26.pdf
Description:
O-RING FKM BLACK PK10
Shipping
ZUSAV2X26 Specifications
Diameter - Inside:
1.024" (26.00mm)
Diameter - Outside:
1.181" (30.00mm)
Width / Cross Section:
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C