USA Industrials ZUSAV2X24
Part No.:
ZUSAV2X24
Datasheet:
ZUSAV2X24.pdf
Description:
O-RING FKM BLACK PK10
Shipping
ZUSAV2X24 Specifications
Diameter - Inside:
0.945" (24.00mm)
Diameter - Outside:
1.102" (28.00mm)
Width / Cross Section:
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C