USA Industrials ZUSAV2X22
Part No.:
ZUSAV2X22
Datasheet:
ZUSAV2X22.pdf
Description:
O-RING FKM BLACK PK10
Shipping
ZUSAV2X22 Specifications
Diameter - Inside:
0.866" (22.00mm)
Diameter - Outside:
1.024" (26.00mm)
Width / Cross Section:
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C