USA Industrials ZUSAV2X21
Part No.:
ZUSAV2X21
Datasheet:
ZUSAV2X21.pdf
Description:
O-RING FKM BLACK PK10
Shipping
ZUSAV2X21 Specifications
Diameter - Inside:
0.827" (21.00mm)
Diameter - Outside:
0.984" (25.00mm)
Width / Cross Section:
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C