USA Industrials ZUSAV2X20
Part No.:
ZUSAV2X20
Datasheet:
ZUSAV2X20.pdf
Description:
O-RING FKM BLACK PK10
Shipping
ZUSAV2X20 Specifications
Diameter - Inside:
0.787" (20.00mm)
Diameter - Outside:
0.945" (24.00mm)
Width / Cross Section:
0.079" (2.00mm)
Operating Temperature:
-26°C ~ 204°C